AMBER POWDER

Uzņēmums piedāvā tehnoloģiski pārstrādātu dzintaru kosmētiskiem nolūkiem. Dzintara pulveris ir pieejams dažādās smalkuma pakāpēs.

 Download order form


Baltic amber powder-CAS 9000-02-6-SDS-En-page-001

 Sukcinīta sastāvā ir sekojoši ķīmiskie elementi: С - 76.74-81.22 %; Н – 10.09-10.51 %; О – 7.90-12.36 %. Turklāt, sukcinīts piemaisījumu veidā (no iezīmēm līdz 0.75 %) satur līdz 12 ķīmisko elementu: Ni, Cu, Mg, Fe, Na, Ca, Mn, Al, Si, Au, N, S.

Baltijas dzintarā nav atrasti: Sr, Ba, V, Cr, Ti, Co, Pb, Zn, Sn, Mo, Ge, Cd, Sb, K, Y, Si, Nb, P, Yb. Šis apstāklis ir ļoti svarīgs, jo atšķirībā no citiem dzintara veidiem, Baltijas dzintars nesatur smago metālu sāļus, kas ļauj izmantot to ne tikai ārstnieciskajos, bet arī kosmētiskajos nolūkos.

Īpaši ir jāizceļ Silīcija un Magnija klātbūtne dzintara pulverī. Silīcijs ir viens no svarīgākajiem mikroelementiem, kas ir nepieciešami mūsu organismam. Silīcijs piedalās kalcija, magnija, fosfora, kālija nātrija, sēra, alumīnija un kobalta uzsūkšanās procesā organismā, un citos procesos. Lielākā daļa slimību rodas silīcija deficīta dēļ. Silīcijs ir elements, kas nosaka elestīgās īpašības dažādām ķermeņa struktūrām - cīpslām, saistaudiem, asinsvadu un sirds sieniņām, kuņģa - zarnu traktam, u.c. Pazemināts silīcija daudzums organismā izraisa problēmas mugurkaulam, urīnpūslim, nierēm un žultspūslim.

Magnijs ir iesaistīts vairāk nekā 350 dažādu bioķīmisko reakciju, no kurām katra ir nepieciešama pareizai organisma darbībai.

Magnijs ir iesaistīts normāla ķermeņa temperatūras saglabāšanā un neiromolekurārā uzbudinājuma normalizēšanā. Magnijs novēršs sirds un asinsvadu slimību attīstīšanos, pazemina asinspiedinu un uzlabo dziļo miegu. Tāmagnijs piedalās kaulu veidošanās procesā, regulē nervu šunu darbību, enerģētisko, ogļūdeņražu un fosfora vielmaiņu. Magnijs ir nepieciešams labai sirdsdarbībai un bez tā nevar tikt absorbēts kalcijs. Ir pierādīts, ka magnijs neitralizē toksīnus aknās un aizsargā pret radiāciju, kā arī novērš smago metālu uzsūkšanos organismā un izvada tos no organisma.

Last modified on Wednesday, 17 February 2021 13:41

JLU Technologies Ltd

Registration Nr. 40103190287
Ilukstes str. 107/1-16, Riga, LV-1082, Latvia
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://izgudrojumi.lza.lv
http://www.lza.lv/scientists/lyashenko.htm

  • Phone: +371 29436384;
    Fax: + 371 67089631
  • e-mail: jlutechno@inbox.lv
    http://izgudrojumi.lza.lv
    http://www.lza.lv/scientists/lyashenko.htm
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…