Par mums

SIA "JLU Technologies" ir dibināta 2008. gadā. Uzņēmuma dibinātāja un līdžinēja valdes priekšsēdētāja ir Dr.sc.ing. Inga Ļašenko un tā darbība ir saistīta ar biotekstilmateriālu ražošanu.
Uzņēmums cieši sadarbojas ar Rīgas Tehniskās universitātes Biotekstilamteriālu zinātniski pētniecisko laboratoriju. Laboratorija palīdz veikt zinātnisko darbu tehnoloģiju un produktu izstrādāšanā.

SIA "JLU Technologies" jau vairākus gadus rūpīgi pētīja Baltijas dzintaru, ka rezultātā tika izstādātas oriģinālas dzintara attīrīšanas un mikronizācijas tehnoloģijas. Rezultātā tika iegūts produkts – tīrais dzintara pulveris ar noteiktu daļiņu izmēru un formu, kas var būt veiksmīgi pielietojams kosmetoloģijā. Ir zinātniski pierādīts, ka dzintara pulveris neizraisa alerģiskas reakcijas un var tikt izmantots kosmētiskām vajadzībām. Dzintara pārstrādes tehnoloģiju uzņēmums ir patentējis.

Tā kā uzņēmuma darbība ir saistīta ar biotekstilmateriālu ražošanu, iegūtais dzintara pulveris tika izmantots dzintara kompozītpavedienu ražošanā. Patlaban tiek sagatavoti pirmie rūpnieciskie dzintara kompozītpavedienu paraugi, kas būs pieejami pārdošanā jau tuvākajā laikā.

JLU Technologies Ltd

Registration Nr. 40103190287
Ilukstes str. 107/1-16, Riga, LV-1082, Latvia
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
http://izgudrojumi.lza.lv
http://www.lza.lv/scientists/lyashenko.htm

  • Phone: +371 29436384;
    Fax: + 371 67089631
  • e-mail: jlutechno@inbox.lv
    http://izgudrojumi.lza.lv
    http://www.lza.lv/scientists/lyashenko.htm
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…